Sayfa Dili :
KULLANICI GIRISI
Parolamı unuttum! / Yeni üye kaydı
Sepet
Toplam ürün : 0 adet
Sepet Tutari : 0.00 TL
Üyelik BIlgileriniz
Henüz üye girisi yapilmamis
üyerisi yapiniz.
HIZLI ÜRÜN ARAMA
Fiyat araligina göre
En düsük Fiyat:
En yüksek fiyat:
Para birimi:
Ürün kodu ya da adina göre

KATEGORILER
ALYANS
PIRLANTA
KOLYELER
Cumhuriyet Altını

AYIN ÜRÜNÜ
KY 188
Zincirli Kolye
 


Kurumsal Bilgiler

Firmamız ATS ALTIN TAKI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında ,firmamızın yöneticisinin 18 yıllık kuyumculuk sektöründe elde ettiği ticari kariyer ve deneyimleriyle Türkiye'de ürettiği ve ürettirdiği özel tasarım çalışmalarıyla farklı olmayı amaç edinmiş kurumsal bir şirket olarak kurulmuştur.

 
Firmamız tasarımlarını Ege bölgesinde 300 adet yerel perakende mağazaları ve Ege bölgesi kıyı şeridi içerisinde bulunan turizm amaçlı çalışan 600 adet perakende mağazalarına kurumsal hizmet vermekle birlikte Avrupa ve Amerika'dan gelen sipariş taleplerinide karşılayabilmektedir.
 
Değişen Türk insanımızın yoğun çalışma ortamlarında kendi özel hayatlarının ihtiyaçlarını sadece tatil günlerinde yada izin günlerinde sağladıklarını düşünecek olursak Türkiyede''ki kuyumculuk sektörünün istediği hacme ulaşamadığını düşünmekteyiz. Çalışan toplumun internet ortamında online altın takıya istediği zaman ulaşabilmesinin önemini düşünerek firmamızın marka ismini taşıyan www.atsgold.com adı altında güvenli ve ayrıcalıklı site oluşturmaya karar verdik. sitemiz 4. yılını deneyimleri ile tanıtım, tasarım amaçlı internet ortamında kullanıcılara sunulmuş olup çok yüksek ilgi ve taleple her geçen gün büyümektedir.
 
ATS ALTIN TAKI SAN.TİC.LDT.ŞTİ gördüğü ilgiyi aldığı sanal ticaret deneyimlerini bugün günde 2000 kişinin ziyaret ettiği çok yüksek oranda üyesi bulunan www.onlinekuyumcu.com adlı güvenli ve farklı bir ürün yelpazesi ile türkiye'nin en geniş altın takı tasarım kolleksiyonunu online alışverişe sunan firmamız sitenin içinde öncelikle sunduğu ürünlerin her zaman her yerde bulunamayacak ürünler olmasının ayrıcalığına dikkat etmektedir. Üretici ve distribütörü olduğu ürünlerin genel toptancılığı yapan firmamız sitesinde bulundurduğu, satışa sunduğu tüm ürünlerin yeterli sayıda her an satışa cevap verebilecek hazır stoklarını bulundurmaktadır.
Firmamızın her iki sitesinde alışveriş yapan tüm üyelerimizin en büyük avantajı toptan satışa sunduğumuz fiyatlarla ve kargo ücretleri firmamız tarafından ödenmek üzere peşin fiyatına 8 ay taksitli fiyat ile satın almalarıdır.
 
online alışveriş yapılan sitelerimizde128 BİT SSL sertifikalı güvenlik sistemi kurulmuş olup şu an mevcut 3 bankanın ( yapı kredi bankası,garanti bankası,finansbank) antlaşmalı bankalar ile taksitli post sistemi üzerinden online satış yapabilmekte farklı bankaların kredi kartları ile taksit işlemi yapılmamaktadır.
Eft ve havale ile satın alma gerçekleşmekte ve kredi kartı ile Tek ödemeli alışverişler seçenek olarak sunulmaktadır..
Satış yaptığımız tüketicinin isim ve adresi dışında hiçbir bilgi'yi görmediğimiz gibi tüketiciler ödeme sistemi içersinde yapmış oldukları alışverişler'de banka ile muhatap bulunmaktadırlar.
 
ATS ALTIN TAKI SAN.TİC.LDT.ŞTİ deneyimlerini ticarette beraber yürüdüğü bayileri ile tüketicisine ayrıcalıklı hizmet anlayışını sunmayı değişik farklı tasarımları, kurumsal şirket prensibleri ile yürümeyi www.onlinekuyumcu.com ve www.atsgold.com online alışveriş sitelerinde ise yüksek üye hacmi ve arge çalışmaları ile markasını ülkesine ve dünyaya tanıtmayı felsefe edinmiştir.
 
 
 
ADRES BİLGİLERİ
Hürriyet Bulvarı 1362 Sokak Çamyamaç İşhanı No:45 Kat:8 Çankaya/İzmir

Tel : +90 507 119 09 60

E-mail Genel: info@onlinekuyumcu.com
E-mail Satış: satis@onlinekuyumcu.com

AVANTAJLARIMIZ
Ücretsiz Kargo
Peşin Fiyatına Taksit
SSL (Güvenli Alışveriş)
E-BÜLTEN
 
ATS ALTIN TAKI SAN.TIC.LTD.STI.
1312 Sokak Kat:2 D:4 ZORER İşhanı Basmane İZMİR
/ Türkiye
Bilgi : info@onlinekuyumcu.com
Satis: satis@onlinekuyumcu.com
Gümüş Alyans Theta healing
ATS GOLD ©
Sitemiz bugün 60
toplamda 2735803 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
EnerjiDizayn & EgeDataCenter
(0,0312119 sn)